MERCEDES BENZ B180CDI 2012-AUTOMATIK-7gTronic-

Shitet nga: Erien 18 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 300 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Shitet vetura Mercedes Benz B180CDI VITI:2012, Automatik 7g tronic, i ardhur nga Gjermania me dogane te paguar ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Info-049-10-10-80 ERIEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim