SHATORA TENDA ME QERA KARRIKA TVOLINA044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim