Shiten 6 tavolina me 6 karrige

Shitet nga: Albesiana Bega Dje 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 tavolina me 6 karrige, praktike per kurse private si dhe per piknik, tavolinat dhe karriget jane ne gjendje shume te mire, shume pak te perdorura, ato mund edhe te palosen. Na kontaktoni ne +38344663843
Cmimi vlen vetem per një tavolin me karrige.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim