shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)

Shitet nga: Getoar Avdiu Sot 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes shpojsen per m0obileri me 6koka shte ne gjendj te rregullt pune per me shum info na kontaktoni +383 600 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim