TENDA SHTORA ME QERA TAV KARRIKA 044280873

Shitet nga: Driton Muhaxheri Sot 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritur viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim