Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA

Shitet nga: B. Dje 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Lista Dritareve-te DRURIT te REJA.Druri PISHA-SOLAR
Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,ORIGJINALE,Me Dupllo Xhama Dyshtresor Termopan -me MBUSHJE ARGONI.(PER MBROJTJEN E KUSHTEVE KLIMATIKE)dhe me KIPER.
• 60cmx80cm(D/M)=4cope =
• 80cmx90cm(D/M)=9cope =
• 100cmx140cm(D/M)=3cope=
• 120cmx140cm(D/M)=13cope=
• 140cmx120cm(D/M)=23cope=

Nr.Kontaktues 044-121-961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim