Kapriata me Shumic te Llojeve te Ndryshme

Shitet nga: Ferid 13 Gush 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kapriata me shumic te llojeve te ndryshme

16.5m te gjan kembt 5m
Qmimi Volitshem

Kg 0.80 Cent

Kemi dimensione te ndryshme 13.5 te Gjana Dhe 16.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim