Punime me gur dekorativ

Shitet nga: Pune guri Dje 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Punojm te gjith punet nga guri si psh : mveshje te mureve, ndertimin komplet murit nga guri, kallderrma rrugica rrug , kopshte, fontana te ndryshme ,qeshme.punime te mbrendshme me gur dekorativ.
Shesim gur te gjitha llojeve dhe dimensioneve te ndryshme duke fillu nga 12€ per 1m/katror. etj.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim