Skele nga Gjermania Rux trigera

Shitet nga: Skele 16 Gush 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Skelet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te komletuara me te gjitha elementet, shkallet e tjera.
Jane shume stabile dhe te pershtatshme per lartesia te medha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim