TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

Shitet nga: Alban Sot 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike
+383 45 25 66 99 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim