BAZENTA -PISHINA TE GJITHA LLOJET -ONLINE

Shitet nga: bashkimi 28 Korr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
EXPREX mrena ore shpi e ki shesim bazenta te gjtha llojet te ardhur nga zvicra te klasit te par me tri shtresa si dhe kemi shkalla motora per filtrimin e ujit mbulesa per ta nxe ujin
BAZEN BAZENA PISHIN PISHINA BAZENTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim