Lodra me pages

Shitet nga: Alban 09 Qer 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
Lodra me pages 0.50 cent punojn te gjitha prodhim italian te pershtatshme per qendra tregtare si dhe per pishina shum me gjendje te regular qmimi 700-1200 ero mvarsisht prej lodres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim