Hoverbord dhe bicikel

Shitet nga: Genti 08 Qer 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Jan te dyat te mira dhe punojn mir shum mir dhe te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim