Karroc Dhe maksikoz

Shitet nga: Orhan 15 Qer 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Jan ne gjendje shum te mir shum pak tw perdoruna karroca 170 , maksikoza 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim