Karroc e Chipolinos

Shitet nga: Lina 21 Maj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroc eshte e perdorur vetem 2 muaj, eshte 3ne 1, e shes per arsye qe kam marr dhurat dhe nje tjeter. Karroca eshte blere ne Planet Kids Ferizaj ne cmim 499euro po e shes 400euro.
Per foto shtes te interesuarve jua dergoj ne WHATSAPP.

Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim