Nxemje panel xham model i ri

Shitet nga: Arton Dje 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet nxemja e re pa perdorur cila vendoset ne mur ne menyr Horizontale:Modeli i ri

Campa 3.0
2000w / 230V~

Per ma shum na kontaktoni ne 044 918 208

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim