Tenda,Tavolina dhe karrika ne sherbim 045/259-569

Shitet nga: Betim Sot 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Japim tenda me qera me dimenzione:5x10,5x12,6x12 me ndriqim.

-Karrika PVC

-Tavolina PVC

-Transporti gratis
Rezervimet :


TEl: 045/259-569 ose 045/565-705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim