Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 12:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: FERIZAJ PRISHTINE
Komuna: Ferizaj
KODI-512/19
Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine..
Banesat ne Ferizaj Jane:
B1.128 m2 K,5 Te Urban Construcion-Rr,Astrit Bytyqi.
B2,122,5 m2 K,5 Te Intercon-Rr,Astrit Bytyqi.
B3,148,5 m2 K.8 Te Idea Invest-Rr.V,Gervalla-
Nuk eshte e gatshme per Banim B3.
Banesa ne Lipjan:
B1-109 m2 K.7 Te Gashi-e Gatshme per Banim.
Banesat ne Prishtine te Lesna.
B1.86.53 K.5 -E Gatshme per Banim.
B2.110,05 K.7-E Gatshme per Banim.
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim