Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat te Idea Invest ne Rr.Emin Duraku.
Banesat kane m2 115m2 dhe 97m2.
Banesat kane Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim