AGJENSIONI I PATUNDSHMERIS RINGA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: www.ringaks.com
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
http://ringaks.com/
AGJENSIONI I PATUNDSHMERIS RINGA është një kompani e themeluar 14/12/2009 si kompani shumë profesionale me staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veqoritë kryesore të kompanis sonë.
Në kuadër të kompanisë tonë kemi një staf të kualifikuar në lëmin e shitjes,menaxhimit si dhe zhvillimit patundshmërive e që kjo na bën të jemi të parët dhe më professional e te Licencuar në Ferizaj Sepse ne përveq ndërmjetësimit ofrojmë edhe vlerësim profesional të pronës suaj
RINGA ёshtё njё agjenci e patundshmёrive qё ofron shёrbime tё plota pёr klientёt tanё. Ne ju ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri.
Ringa ka 2 zyre kryesore nё qendёr ne Ferizaj pёrballё Kujteses dhe ish- Ipkos me qёllim qё tё jetё sa mё afёr klientёve tё vet.
Ringa ka njё grup prej disa profesionistёsh tё cilёt pёrkujdesen pёr tё gjitha nevojat e juaja duke filluar prej gjetjes sё banesav ,lokaleve ,shtepive,troje me qira e deri te vlerёsimi i patundshmёrisё suaj si dhe shit-blerjen
RINGA kryen me qindra shitblerje tё patundshmёrive gjatё vitit.
Ringa kryen kёto shёrbime nga spektri i gjerё i shёrbimeve tё saj pёr tё qenё sa mё afёr secilit segment tё klientёve:
Ndёrmjetёsim nё qiramarrje dhe qiradhёnie
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qira.
Shitblerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe bugjetin e tij por edhe interesin e shitёsit.
Marketingun e zhvilluesit tё patundshmёrive
RINGA ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre ne Prona te shitesit
Vlerёsimi i patundshmёrive
Dёshironi tё dini se sa ёshtё vlera e pronёs suaj apo pronёs tё cilёn dёshironi ta bleni? RINGA posedon me ekspertёt mё bashkohor tё vlerёsimit tё patundshmёrive tё cilёt me metodat mё moderne vlerёsojnё pronёn tuaj
Na telefononi për të mësuar më shumë rreth asaj se si shërbimi ynë mund të punoje per ju ,blej ate qe duhet shit ate qe sduhet me respekt Agjensioni Ringa Ju Mirpresim
Kontakti:
RINGA – Agjensioni i Patundshmërive
Adresa:Perball -ish shkolles Ekonomike-Deshmoret e Kombit Ferizaj.
email: ringa1@live.de
Tel:+38345606103 +38349605103

Per me shume shpallje tona kliko linkun me posht:
www.ringaks.com

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim