|PEMA|- SHITET shtepia ne Prelez Muhaxhereve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 18:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prelez i Muhaxhereve
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
SHITET shtëpia në fshatin Prelez të Muhaxherëve.

8 Ari | 3 katëshe | 4 dhoma gjumi | Sallon me kuzhinë | Banjo | Garazhe


| Në katin e parë gjindet salloni me kuzhinë, një dhome gjumi dhe banjo, ndersa në katin e dytë dy dhoma gjumi të mëdha, ballkon.

| Në katin e tretë është një dhomë e madhe ku ofron privatësi dhe një pamje të mrekullueshme.
Ka 8 ari oborr me gjelbërim.

| Shtëpia gjithashtu ka një garazh, bunar dhe infrastrukture si kanalizim dhe rrjet kabllorë.

| Cmimi: Me marreveshje

| Per me shume informata:
045 610 444 (+Viber, +Whatsapp)

| Facebook: Pema Patundshmeri

|PEMA PATUNDSHMERI|

Per me shume, klikoni ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim