Ringa (Shiten Shtepit ne Lagjen P.Residence)331/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: FERIZAJ
Sipërfaqe: 332 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ringa (Shiten Shtepit ne Lagjen Panorama Residence)331/19
Shiten Shtepit Ne Lagjen Panorama Residence
ne Ferizaj:

Shtepit Kane Standarte EU dhe Kane Kushte Shume te Mira Banimi.

Shtepit Jane me Tipe te Ndryshme Duke Filluar Nga 181 m2 deri me 322 m2.

Shtepit Kane Infrastrukture te Shkelqyeshme.

Shtepit Kane 5 Tipe Banimi.

Tipi 1:217,8 m2

Tipi 2:257,8 m2

Tipi 3:254,2 m2

Tipi 4:322,4 m2

Tipi 5:181.2 m2

Shtepit Kane :Parqe te shumta,Spitale,Banesa te Ndertimit te Ulet,Fusha te Sportive te ndryshme,Etj..

Shtepit kane shume Specifika te Cilat mund ti shohim dhe Drejtperdrejt.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim