Ringa (Shiten Villat ne Brezovice)275/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Brezovice
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Villat ne Brezovice:
Villat gjenden ne Vendin me te frekuentuar ne Brezovice.
Villat kane nga 2 ari dhe munde te shiten ndamas ose se bashku.
Villat jane rreth rekes dhe kane leje ndertimi dhe parcelizimi.
Villat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim