Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)129/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 21:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: www.ringaks.com
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori:
Lokali ka 250 m2 dhe eshte i leshuar me qera.
Lokali eshte afer bankes Finca..
Lokali ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqipar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim