Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Ferizaj
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit
Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi Banjo
Kati:2 3 Dhoma Gjumi Banjo
Kati:3 Sallon Komplet Bejme Ndrrim me Banesa
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim