Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 264 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj:

Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL.

Shtepia Ka nje Siperfaqe rreth 5 ari Oborr,dhe ka Sistem te Mire Banimi..

Shtepia eshte 2 Katshe dhe eshte me -Sallon,Kuzhine,Garazhde,2 Banjo,5 Dhoma Gjumi,3 Terasa.

Shtepia ka pamje shume te mire.

Shtepia mbrenda 1 muaji eshte e Gatshme.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim