Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Qender te Shterpces:

Shtepia Gjendet Rreth Rruges Kryesore.

Shtepia ka 3.20 ari oborr dhe eshte 3 Katshe.

Shtepia ka-15 dhoma gjumi,4 banjo,3 Teresa.

Shtepia ka 2 Lokale te Medha.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim