Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi e Gatshme per Banim:

Shtepia ka 3.75 ari oborr dhe shitet me mobilje me te gjitha gjerat.

Shtepia eshte e gatshme per banim dhe ka Sallon,Kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo.

Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim