Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: FERIZAJ
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku mbrapa Emergjences ne Ferizaj.
Shtepia ka 3,27 ari komplet.
Shtepia ka:Sallon,Kuzhine,5 dhoma gjumi,2 banjo,depo.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim