Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ferizaj
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 Lokale mbrapa Shkolles Gjon Sereqi:
Lokali 1:119 m2
Lokali 2:109 m2
Lokalet kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim