Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 20:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: FERIZAJ
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr.
Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla).
Afer gjamise ne kete rruge.
Shtepite jan 10m larg rruges kryesore.
Shtepite jan te gatshme per banim.
Me mundesi ndarje nga 6 Ari.
Shtepite kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim