Ringa(Shitet Lokali ne Rr.Vllezrit Gervalla)122/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Lokali ne Rr.Vellezrit Gervalla ne kompleksin banesor Idea Invest.
Lokali ka 60m2 dhe eshte ne katin e 2 me pamje nga Rr.Emin Duraku.
Lokali eshte i gatshem.
Lokali ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim