Ringa(Shitet shtepia ne fsh.Nerodime)245/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 21:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Nerodime
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Ringa Shitet shtepia ne fshatin Nerodime me 80Ari .
Shtepia eshte dy katshe me 5 dhoma gjumi 3 banjo sallon kuzhine.
Ka shtallen per 82 lope te gatshme +Ka sallen e operacione te lopeve ka dhe vend per bleta.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim