Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: RINGA FERIZAJ
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne magjistralen Ferizaj-Shkup me 20 Ari Oborr.
Shtepia ka dy kate.
Kati 1: ka 2 sallona ,kuzhine ,banjo dhe shpaiz shtepia ka 3 hymje.. Shtepia ka 271 m2 Komplet..
Kati 2: ka 4 dhoma gjumi+Banjo dhe terase..
Shtepia poashtu ka dhe nje verandë dhe nje garazhdë.
Shtepia ka dalje direkt ne magjistralen Ferizaj-Shkup dhe ne Bibaj.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim