Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Rexhep Bislimi)236/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 21:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: www.ringaks.com
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne rrugen e Gilanit Rr.Rexhep Bislimi.
Shtepia eshte 3 katshe kati i pare lokal kurse 2katet e tjera jane te banimit.
Lokali ka 120m2 poashtu dhe katet tjera kan nga 120m2 qe gjithsej shtepia ka 360m2.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim