Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ferizaj
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne rrugen Tomas Mandela .

Shtepia eshte 3 kat me 6 dhoma gjumi sallon kuzhine dhome ndeje 2 banjo dhe njera dhome ka banjo brenda.

Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim