Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ferizaj
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi.
Shtepia me 4.50Ari.
Shtepia eshte 2 katshe dhe ka 320m2.
Shtepia ka sallon kuzhine ,12 dhoma gjumi 4 banjo, depo, poashtu shtepia ka dhe 2 banjo mbrapa shtepise.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim