★ SHTËPI E RE NË SHITJE ★

Shitet nga: Salih 14 Gush 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia e re familjare e gatshme per banim.

Shtepia ne shitje lagje private ne rrugen Metush Krasniqi afersi shkolles Ganimete Terbeshi, magjistral Prishtin-Shkup dhe Spitali i Ri rajonal Ferizaj.

Kontaktoni,
Viber: +383 45 320 668 / +1 (907) 223-6585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim