Shtepi me nje cmim te volitshem

Shitet nga: Arben Sot 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Tomorri
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne Ferizaj ne Rrugen Emin Durak (Rrugica Tomorri)
Shtepia ka 2 kate e gjysem ka 4 dhoma 2 banjo ,sallonin me kuzhine te mobiluar dhe garazhen po ashtu oborr eshte ne nje pozicion shum te mir afer qendres se qytetit dhe kqyje me gjitha rruget kryesore te qytetit me nje qmim mjaft te arsyshem
Ju lutem na kontaktoni per me shume informata shtese ne 044 440 531 ne viber dhe whats app

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim