Makina per industri

Shitet nga: Eduarti SHPK Dje 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
KSI LLC & EDUARTI SHPK

KOMPANI E AUTORIZUAR PËR KOSOVË, SHQIPËRI, MAQEDONI, MAL TË ZI DHE BOSNJE
https://ksi-llc.eu

KOMPRESOR/THARËSE/SEPERATOR/FILTRA/DEMONTUES/BALANCUES GOMASH/PJESË REZERVË

<SHITJE-SERVISIM-KËSHILLIM

> Kompresora industrial (nga 5 kW deri ne 80kW);
> Kompresora per perdorim ne mjekesi (2-5kW);
> Tharese ajri (kapacitete te ndryshme);
> Rezervoar ajri (nga 250 L deri ne 2000 L);
> Pajisje per gomisteri (balancerka, demonterka, etj);
> Lifte per automjete (deri ne 4.2 ton);
> Pjese nderrimi per kompresora, etj.

Te gjitha te importuara nga vendet e BE-se.

<<Te reja dhe te perdorura>>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim