Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222

Shitet nga: Alban Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste te ndryshme familjare.
Tendat jan me dimenzione 4x8,5x10,6x12 tendat posedojn edhe ndriqim.Montimi dhe trnsporti gratis.Per rezervime dhe informata lajmrohuni ne tel viber +383 45646222 ose 045510869.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim