kanalizim Bejm zhbllokimin e kanalizimeve

Shitet nga: AlbaGyp Dje 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin dhe zhbllokimin e kanalizimeve si dhe inqizimin e gypave me kamere si pusetave lavamanve wc kuzhinave si dhe sanimin e tyre sherbimi ne tere kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim