TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

Shitet nga: Tenda shatora Dje 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Japim me qera karrika shatora dhe tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni te mir pritur viber +383 44 280 873 onlin 24 or
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim