Leshohet biznesi i perpunuar Gjelltore

Shitet nga: Lirim Dje 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet biznesi i perpunuar me te gjitha paisjet e nevojshme per pune apo shitet komplet invertari. Restauranti apo gjelletorja eshte aktiv dhe eshte duke punuar mire, gjendet ne qender te qytetit te Fushe Kosoves .
Arsyeja e shitjes eshte qe kam biznes tjeter.

Ne invertar bejne pjese
-Vija e Ushqimit Inox komplet me Shank e re, e gjat mbi 3 metra,
Tavolina komplet me 4 karrika per sall, te prodhuara nga Ukaj company gjithsej 10 komplete,
Tavolina per teras me 4 karrika gjithsej 4 komplete,
Tavolina e punes per kuzhine Inox ,
Tavolina e punes nga Alumini,
Furra e picave me plin me kapacitet 4 pica,
Friteza me rryme,
Skara me plin,
Shporeti i plinit
Lavabori,
1 Frigorifer vertikal
1 Friz vertikal
1 Frigorifer me Xham per pije Vertikal,
1 Gjygym ose aparati me rrym per qaj
1 Bojler,
Ventillator i salles,
8 boca te plinit,
4 Llustera per shank,
Si dhe paisjet tjera sic jane :
Tava per gjellra, tepsia, garuzhda, pjatat, luge, gota, tabaka per vije te ushqimit 170 cope.

Cmimi me marreveshje .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin:
045 225 515 ose 044 599 563 ose ne viber ne po kta numra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim