⭕️Shitet Lokali në FushëKosovë Rr.Dardania⭕️

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania) 30 metra larg rruges kryesore Dardania ⭕️Sipërfaqja 90m
⭕️I përshtatshëm për Zyre,Biznese,Organizata,

⭕️Çmimi 900 Euro për m2

⭕️+38344521055 ⭕️+38344595979
Faleminderit per besimin tuaj ! Me respekt , AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING - email-i agjensioniholding@gmail.com httpsm.facebook.comagjensioniholding
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim