Shitet lokali buzë rrugës Prishtinë-Pejë perballë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kodi 0144

Shitet lokali buzë rrugës Prishtinë-Pejë perballë Elteco. Lokali ka 100m2 dhe 3ari truall.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim