Shitet restaruanti ne Sllatine-Fushe Kosove!DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3600 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Restaurant dhe lëshohet me qera Restauranti i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka 150 ulese,kurse ne terrase 80 ulese me mundesi shtimi te uleseve si brenda ashtu edhe jashte ne terrase Restorani posedon bazenin per femijet e klienteve, bazenin e peshqeve si dhe ujevaren e cila rrjedh neper gjithe terrasen e Restoranit Restorani ka parking per 30-40 vetura Objekti ka madhesi prej 750m2 i gjithe objekti eshte nen percjellje te kamerave Ne terrase eshte shanku veror dhe kuzhina verore Sistemi i ndriqimit komplet ekonomike Nxemja qendrore funksionon me plin dhe qymyr Objekti posedon lejen e ndertimit dhe lejen e punes,restorani punon qe nga viti 2007 Restorani eshte i ndertuar me 5 dis-nivele (nuk është në hipotekë) Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim