Makina industriale lavatrice , tharëse dhe pranga

Shitet nga: ALMA-BP 23 Gush 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shitja e makinave industriale larëse, tharëse dhe pranga nga markat - PRIMUS - MIELE - ELECTROLUX - IPSO - GIRBAU - DHE TË TJERËT NEW DHE PERDORIM (të dorës së dytë) Nga 7 deri në 50 kg. Për hotel, spital, lavanderi, restorant Ne jemi vendosur në MAQEDONI !!

Email jonë - info@alma-bp.mk
0038971377877
www.alma-bp.mk

Të fala

makinë larëse, tharëse, lavanderi, pastrim kimik, Lavatriqe industriale, profesionale, washing machine, lavanderia lavatrice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim