Muzik dinakord

Shitet nga: Nuhi 26 Tet 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: Model Tjeter
Ne shitje maqina ne gjedje mir dinakord 2000 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim