Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 03 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore.zmadhues zviqnika mikseta sorund sistem mic zvoqnika aktiv dhe pasiv zmadhues per lokale hoteleri zmadhues per pc. Etj.
Shikoni fotot kon. +38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim